Plánování v tématu kultury a volného času

-- vyber území --
×

Mikroregiony

Kraje

MAS

Svět

nejnovější dobré praxe

Tábor: Koncepce kultury a kulturního turismu

Koncepce kultury a kulturního turismu

Tábor

Od ledna do června letošního roku probíhaly v Táboře rozhovory, workshopy a pracovní setkání,..
Jihlava: Mapování kulturního zázemí města s vazbou na ÚAP

Mapování kulturního zázemí města s vazbou na ÚAP Kulaté razítko

Jihlava

Jihlava v roce 2016 dokončila práci na kulturní strategii města. Jedním z důležitých vstupů pro tuto strategii byla také analýza kulturního zázemí města a její průmět do územně-analytických podkladů. Zjednodušeně řečeno jsme chtěli vidět přehledně a na mapě jaké zázemí pro kulturu má město k dispozici a jaké jsou předpoklady pro její další rozvoj, a to se díky analýze opravdu povedlo.
Litoměřice: Evaluace kulturních organizací zřizovaných městem

Evaluace kulturních organizací zřizovaných městem Kulaté razítko

Litoměřice

"Výsledkem projektu je podrobné sebehodnocení jednotlivých kulturních organizací města zpracované formou odpovědí na soubor návodných otázek a indikátorů.
Sebehodnocení je individuální a zohledňuje specifika každé hodnocené organizace.
...více dobré praxe

videogalerie

NSZM: Dvojwebinář: Inovativní přístupy k plánování a řízení kultury ve městě (2018)

NSZM, Litoměřice: Evaluace kulturních zařízení ve městě (2017)