• naše weby..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Jihlava: Celoměstská zážitková hra "Urban Game"

V sobotu 7. října v centru Jihlavy proběhne už druhý ročník akce Urban Game, což je speciální formát městské zážitkové hry, která se odehrává ve veřejném prostranství a kombinuje prvky storytelingu, hry, soutěže a poznávání.

Název akce MOŽNOSTI JIHLAVSKÉ TOTOŽNOSTI a metafora pátrací akce pomůže všem účastníkům, patriotům i fanouškům města pátrat např. po odpovědích na otázky: Musí se Jihlavák narodit v Jihlavě? Musí mít Jihlavák v Jihlavě své předky? O co se Jihlavák zajímá, co nejraději jí a pije? Jakými jazkyky Jihlavák mluví? Jsou Jihlaváci hrdí na své město?
Do akce se letos kromě kulturních institucí zapojily i sportovní, náboženské a zájmové spolky a organizace - účastníci mají možnost nahlédnout do míst, kde ještě nebyli, potkat se svými jihlavskými sousedy a společně zažít nejen odpolední hru, ale závěrečné a překvapivé objasnění, které proběhne v Diodu přesně v 17h. Tam budou už od 16h připraveny i tvořivé dílny pro děti a pestré občerstvení.
Kontakt na Zdravé město

Kontakt...

Lenka Mikletičová
i
Příklady dobré praxe nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.

Nejčtenější dobrá praxe z tématu

Strašín: Cyklus publikací "Vůně dobrot z podhůří Šumavy"

Cyklus publikací "Vůně dobrot z podhůří Šumavy"

Strašín

Orlová: Prázdninový maratón

Prázdninový maratón

Orlová

Letovice: Festival 3+1

Festival 3+1

Letovice

Hlučín: "Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

"Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

Hlučín

Vsetín: Kampaň "Den seniorů"

Kampaň "Den seniorů"

Vsetín

Hlučín: Burza kroužků pro děti a mládež

Burza kroužků pro děti a mládež

Hlučín