Praha 15: Literární soutěž "Úcta ke stáří"

Městská část Praha 15 ve spolupráci s Centrem sociální a ošetřovatelské pomoci vyhlásila v březnu literární soutěž na téma „Úcta ke stáří“. Soutěžilo se ve třech kategoriích a celkem dorazilo přes padesát příspěvků.

Celou akcí provázela Jana Trková, místostarostka pro sociální oblast a vybraných pět prací z každé kategorie přečetli zástupci radnice Jitka Kolářová, Karolína Skrčená, Milan Ducko a Pavel Herman ze skupiny Knokaut ve středu 4. dubna 2018 v rámci Dne úcty v domě s pečovatelskou službou v Janovské ulici. Přítomni byli hosté z řad žáků, studentů a seniorů. Posluchači byli zároveň porotou, která svým hlasováním zvolila nejlepší práce v každé kategorii. Předání cen vítězům proběhne 5. 5. 2018 v průběhu akce Zdravá Praha 15.

Kontakt...

Mrázková Michaela