• naše weby..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Praha 15: Literární soutěž "Úcta ke stáří"

Městská část Praha 15 ve spolupráci s Centrem sociální a ošetřovatelské pomoci vyhlásila v březnu literární soutěž na téma „Úcta ke stáří“. Soutěžilo se ve třech kategoriích a celkem dorazilo přes padesát příspěvků.

Celou akcí provázela Jana Trková, místostarostka pro sociální oblast a vybraných pět prací z každé kategorie přečetli zástupci radnice Jitka Kolářová, Karolína Skrčená, Milan Ducko a Pavel Herman ze skupiny Knokaut ve středu 4. dubna 2018 v rámci Dne úcty v domě s pečovatelskou službou v Janovské ulici. Přítomni byli hosté z řad žáků, studentů a seniorů. Posluchači byli zároveň porotou, která svým hlasováním zvolila nejlepší práce v každé kategorii. Předání cen vítězům proběhne 5. 5. 2018 v průběhu akce Zdravá Praha 15.
Kontakt na Zdravé město

Kontakt...

Mrázková Michaela
i
Příklady dobré praxe nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.

Nejčtenější dobrá praxe z tématu

Orlová: Prázdninový maratón

Prázdninový maratón

Orlová

Letovice: Festival 3+1

Festival 3+1

Letovice

Vsetín: Kampaň "Den seniorů"

Kampaň "Den seniorů"

Vsetín

Hlučín: "Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

"Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

Hlučín

Hlučín: Burza kroužků pro děti a mládež

Burza kroužků pro děti a mládež

Hlučín

Dobříš: Městské jarmarky - podpora města pro místní podnikatele a NNO

Městské jarmarky - podpora města pro místní podnikatele a NNO

Dobříš