Prostějov: Vánoce pro seniory ve sportovním centru

Národní sportovní centrum Prostějov slouží především žákům středních škol a profesionálním sportovcům.

Ve středu 12. prosince se však stalo i centrem prostějovských seniorů, kteří si sem přišli oddechnout od předvánočního shonu a posedět u programu, který pro ně společně připravili NSC ve spolupráci projektem Zdravé město Prostějov, sdružením LIPKA a tanečníky ze ZŠ Dr. Horáka v Prostějově.

Primátor města pozdravil seniory a poděkoval jim jejich celoživotní práci. Vyslovil myšlenku, že město bude i v dalších letech organizovat akce zaměřené právě na seniory.

Vystoupení se velice líbila, neboť byla temperamentní a mnozí si zavzpomínali na svá dětská léta. Tato forma propojování generací je velmi nenásilná a příjemná pro obě generace. S vánočními koledami vystoupili členové sdružení LIPKA, z.s. za doprovodu harmoniky. Zpívali opravdu všichni.

Kontakt...

Alena Dvořáková