• naše weby..
  • ..
  • .
Home
galerie
udržitelného
rozvoje
Vyber téma:-- vše --
Správa věcí veřejných a územní rozvoj Životní prostředí Udržitelná spotřeba a výroba Doprava a mobilita Zdraví Místní ekonomika Vzdělávání a výchova Kultura, volný čas Sociální prostředí Globální odpovědnost Venkov, krajina, zemědělství

galerie udržitelného rozvoje

Prostějov: Vánoce pro seniory ve sportovním centru

Národní sportovní centrum Prostějov slouží především žákům středních škol a profesionálním sportovcům.

Ve středu 12. prosince se však stalo i centrem prostějovských seniorů, kteří si sem přišli oddechnout od předvánočního shonu a posedět u programu, který pro ně společně připravili NSC ve spolupráci projektem Zdravé město Prostějov, sdružením LIPKA a tanečníky ze ZŠ Dr. Horáka v Prostějově.

Primátor města pozdravil seniory a poděkoval jim jejich celoživotní práci. Vyslovil myšlenku, že město bude i v dalších letech organizovat akce zaměřené právě na seniory.

Vystoupení se velice líbila, neboť byla temperamentní a mnozí si zavzpomínali na svá dětská léta. Tato forma propojování generací je velmi nenásilná a příjemná pro obě generace. S vánočními koledami vystoupili členové sdružení LIPKA, z.s. za doprovodu harmoniky. Zpívali opravdu všichni.
Kontakt na Zdravé město

Kontakt...

Alena Dvořáková
i
Příklady dobré praxe nemají charakter zpravodajství o aktuálním dění. Jedná se o aktivity, které mohou být staršího data, ale přesto jsou inspirativní. Jejich zveřejnění v Galerii udržitelného rozvoje, na stránce Dobrá praxe nebo v Inspiromatu NSZM nemá souvislost s datem jejich realizace. Texty článků jsou ponechány v původním čase a situaci.
Použité fotografie a obrázky jsou poskytnuty jednotlivými municipalitami, případně se jedná o ilustrační foto z oficiálně přístupných zdrojů.

Nejčtenější dobrá praxe z tématu

Orlová: Prázdninový maratón

Prázdninový maratón

Orlová

Letovice: Festival 3+1

Festival 3+1

Letovice

Hlučín: "Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

"Kluby klubům" - pravidelná setkání seniorů z širokého okolí

Hlučín

Vsetín: Kampaň "Den seniorů"

Kampaň "Den seniorů"

Vsetín

Hlučín: Burza kroužků pro děti a mládež

Burza kroužků pro děti a mládež

Hlučín

Dobříš: Městské jarmarky - podpora města pro místní podnikatele a NNO

Městské jarmarky - podpora města pro místní podnikatele a NNO

Dobříš